Eşanjör

Mobil Menu

MIT Homojenizatörler Piyasaya Sunuldu

MIT Homojenizatörler Piyasaya Sunuldu

Ekin Endüstriyel Homojenizatörleri Piyasaya Sundu.

Alanında uzman mühendis kadrosuyla Türkiye de gıda prosesinde çözümler sunan Ekin Endüstriyel ürettiği homojenizatörler ile süt işleme alanında , ürün kalitesini geliştirmeyi hedefliyor.

Homojenizasyon : sütün emisyon halinin bozulmadan ambalajda uzun süre kalması için yapılan işlemdir. Bu işlemi yapan makinelere ise homojenizatör denir.

MIT Markalı Homojenizatörleri gözlemleyen Ekin Endüstriyel Endüstri Segment Koordinatörü Ozan Çelik ʼʼ MIT markalı homojenizatörlerin viskozitesi 200 CP ve max. partikül büyüklüğü 500 mikron kadar olan ürünler için tasarlanmıştır.  Operasyon sıcaklıkları 90 derecedir. 1000 Lt/ hʼden 10000 Lt/h e kadar süt işleme kapasitesine sahiptir. Homojene kademesi tek veya çift olarak tasarlanabilmektedir. Max çalışma basıncı 250 bar olup ,max karşılama basıncı ise 10 bardır. MIT homojenizatörlerin stroke sayısı 750 adet/dakikadır. Motor kuvveti ve elektrik tüketimi  ise  istenilen kapasiteye göre değişmektedir. Süt işleme uygularına çözüm sunmak amaçlı geliştirdiğimiz MIT homojenizatörler ile müşterilerimizin taleplerini karşılamayı hedefliyoruz” Dedi

Üretim kapasitesi, inovatif tasarımları , mühendislik hizmetleri ,satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı  yaklaşımı ile bir çok projede  yer alan Ekin Endüstriyel ʼʼMITʼʼ ürünleri , projelere imza atarak Türkiyeʼde Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

EŞANJÖR SERVİS