Eşanjör

Mobil Menu

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ekin Endüstriyel 'MIT' Markasını Seçti

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ekin Endüstriyel 'MIT' Markasını Seçti

Ekin Endüstriyel Eşanjör, boyler ve akümülasyon tankı ürün gamı ile Sancaktepe Eğitim Araştırma hastanesinin tesisat alanındaki faaliyetlerine dahil oldu.

53.335 metrekare alan üzerine yükselen 400 yataklı kapasitesi 21 farklı poliklinik ile İstanbul’un en iyi hastaneleri arasında yer alan, Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 'MIT' markalı ürünler ile yoluna devam edecek.

Üretim kapasitesi , inovatif tasarımları, mühendislik hizmetleri ,satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı  yaklaşımı ile bir çok projede  yer alan Ekin Endüstriyel 'MIT' ürünleri , büyük projelere imza atarak Türkiye’de Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

53.335 metrekare alan üzerine yükselen 400 yataklı kapasitesi 21 farklı poliklinik ile İstanbul’un en iyi hastaneleri arasında yer alan , Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ,‘’MIT’’markalı ürünler ile yoluna devam edecek.

Üretim kapasitesi  , inovatif tasarımları , mühendislik hizmetleri ,satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı  yaklaşımı ile bir çok projede  yer alan Ekin Endüstriyel ‘’MIT’’ ürünleri , büyük projelere imza atarak Türkiye’de Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

EŞANJÖR SERVİS