Eşanjör

Mobil Menu

Hydra Mt Serisi Solenoid Dozaj Pompaları

Injecta Solenoid Dozaj pompaları, asit, klor, sıvı gübre, vb. kimyasalların dozlanarak verilmesi gereken yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmış bir hassas pompa çeşididir.

Hydra serisi içinde farklı özelliklere sahip çeşitleri vardır. Analog ve dijital seçenekleri mevcuttur. Dijital seçeneklerde pH/ORP kontrollü opsiyonları da vardır. %0-100 arası debi ayarı yapılmaya uygundur. Tüm çeşitlerde PVDF dozaj kafası vardır. Dış koruması ısıya ve asidik ortamlara dayanıklı PP malzemedendir. IP65 koruma sınıfında olan bu pompalar PTFE (teflon) diyaframlı ve seramik toplu çekvalflidir. Standart olarak 220V AC monofaze beslemelidir. Duvar montajına uygundur. Farklı modelleri vardır.


Hydra Serisi Modelleri

Hydra BX: Analog tiptir. Standart analog dozaj yapma özelliği vardır.

Hydra BL: Analog tiptir. %0-20 ve %0-100 şeklinde 2 farklı debi ayarı yapma özelliği vardır. Seviye sensörü girişlidir. (Seviye sensörü opsiyonel olarak sunulur.)

Hydra BC: Analog tiptir. Debi metre ile oransal dozlama veya %0-100 arası manuel dozlama özelliği vardır. Seviye sensörü girişlidir. (Seviye sensörü opsiyonel olarak sunulur.)

Hydra MA: Analog tiptir. 4-20 mA sinyal alarak dozlama veya %0-100 arası manuel dozlama özelliği vardır. Seviye sensörü girişlidir. (Seviye sensörü opsiyonel olarak sunulur.)

Hydra MT: Dijital tiptir. Analog sinyale bağlı dozlama (0/4-20mA – 20-4mA), Pulsa bağlı otomatik dozlama 1:n, n:1, 1:c, günlük veya haftalık programlanabilme, (maks. 10) periyodik dozlama özelliği, seviye şamandırası girişi (Seviye sensörü opsiyoneldir.), akış sensör girişi, dozlama verilerini gösterme özelliği, 5 dil seçeneği, parola ile yetkisiz kullanımı engelleme özellikleri vardır.

Hydra PR: Dijital tiptir. pH/ORP sensör BNC girişlidir, periyodik dozlama özelliği, seviye şamandırası girişi, (Seviye sensörü opsiyoneldir.) PT100 sıcaklık sensör girişi, (opsiyoneldir) akış sensör girişlidir, uzaktan kontrol, (On-Off) dozlama verilerini gösterme özelliği, 16 basamaklı ışıklı LCD ekran, 5 dil seçeneği, parola ile yetkisiz kullanımı engelleme özelliği vardır.Dozaj Pompası kullanım alanları için tıklayın.

FACEBOOK'TAN TAKİP ET!

Resmi Facebook hayran sayfamızı beğenin ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NEDEN PLAKALI EŞANJÖR?

  • Çok yüksek verimlerle ısı transferi yapmaktadır.
  • Kompakt yapıları sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
  • Tamamen demonte hale getirilip temizlenebilir.
  • Geniş plaka ve conta çeşitliliğine sahiptir.
  • Tamamen Türkiye'de üretilmektedir.
  • Geniş servis ve bayilik ağına sahiptir.
  • Ana üretici tarafından pazara sunulmaktadır.
  • Sizin için her zaman en ekonomik çözümdür.
  • 2 yıl boyunca Ekin Endüstriyel garantisi altındadır.

Memnuniyetiniz Önceliğimiz