Eşanjör

Mobil Menu

KURUMSAL BİLGİLER

Kurumsal Politikalarımız

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "en iyi" olmayı hedeflemek, insana gereken değeri vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini hatırlamak, iş ahlakı ve dürüstlüğü "olmazsa olmaz" ilke olarak benimsemektir.

Kurumsal Politikalarımız

2005 yılından bu yana , yılların tecrübesi ve başarı hikayesi ile ısıtma ve Soğutma sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Ekin Endüstriyel , ürün çeşitliliği , hızlı lojistik faaliyetleri , tasarım farklılığı , kalite anlayışı , sağlam üretim prensipleri , satış öncesi ve sonrası hizmetleri , uzman mühendis kadrosuyla pekiştirerek , MIT markalı ürünleri ile sektörde katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada MIT markalı ürünlerine en iyi şekilde yansıtan Ekin Endüstriyel, Isıtma Soğutma ve İklimlendirmede yeni teknoloji ve tasarımları öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki Uzman mühendis deneyimleri ile birleştiren Ekin Endüstriyel, aynı zamanda Isıtma Soğutma ve İklimlendirme sektöründe standartları yükseltirken Türkiye'nin bu alanda büyümesini hedeflemektedir.

Misyonumuz : İnsani ve Ahlakı değerlerler çerçevesinde, kaynaklarımızı azami düzeyde etkin ve verimli kullanarak tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir fayda sağlamak.

Vizyonumuz : Ekin Endüstriyel'i, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, muteber ve lider küresel bir marka haline getirmek.

Kalite Politikası

Sektörel Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ötesine odaklanarak. 

Süreç ve yönetimde sistem yaklaşımı ile, maksimum iletişim ve verimliliği sağlamak.

Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek.

Sürdürülebilir şartlara, çalışan ve tedarikçileri katarak etkin karar verme mekanizmasını sağlamak.

Ölçülebilir değer yönetimiyle, öz değerlendirmeye dayalı stratejiler geliştirmek.

Stratejilere bağlı kurumsal yönetim ile, tüm çalışanlarımıza liderliği aşılamak.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası

Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır" felsefesinden hareketle, İSG Politikası aşağıdaki esaslardan oluşmaktadır.

* Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemeyi,
* İSG uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmayı,
* Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermeyi,
* İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeyi,
* İşletme sınırlarımız içerisinde, tedarikçi ve taşeronlarımızı da yukarıdaki esaslar çerçevesinde yönlendirmeyi beyan ve taahhüt ediyoruz.

Çevre Politikası
Isıtma Soğutma ve İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ulusal ve uluslararası rekabet ortamında ve küreselleşen dünyada, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmaktadır. Bu amaçla; doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanmak, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip ederek, yasal kanun ve mevzuatlara göre hareket etmek küreselleşme adına eğitimler vermek ve bu alanda teknoloji gelişimlerini destekleyerek bu duyarlılığı toplumumuzla paylaşmak temel çevre politikalarımızdır.

 

FACEBOOK'TAN TAKİP ET!

Resmi Facebook hayran sayfamızı beğenin ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NEDEN PLAKALI EŞANJÖR?

  • Çok yüksek verimlerle ısı transferi yapmaktadır.
  • Kompakt yapıları sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
  • Tamamen demonte hale getirilip temizlenebilir.
  • Geniş plaka ve conta çeşitliliğine sahiptir.
  • Tamamen Türkiye'de üretilmektedir.
  • Geniş servis ve bayilik ağına sahiptir.
  • Ana üretici tarafından pazara sunulmaktadır.
  • Sizin için her zaman en ekonomik çözümdür.
  • 2 yıl boyunca Ekin Endüstriyel garantisi altındadır.

EŞANJÖR SERVİS