Eşanjör

Mobil Menu

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İletişim formu ile interaktif ortamda soru, görüş ve önerilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilir ve ürünler hakkında bilgi almak için danışma hattı ile alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile hizmetinizdeyiz...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ekin Endüstriyel Isıtma ve Soğutma Sanayi Ltd.Şti.

444 3546 EKİN


GENEL MERKEZ :

ADRES: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi - DES Sanayi Sitesi 107. Sokak B14 Blok No:2 Ümraniye / İstanbul / Türkiye

TELEFON: +90 850 811 04 18 | +90 216 660 13 05

SATIŞ DEPARTMANI: +90 216 232 24 12

FAKS: +90 216 660 13 08

E-Mail: info@ekinendustriyel.com


FABRİKAMIZ :

ADRES: Kırklareli Org. San. Bölgesi 6. Cadde No : 14 Kızılcıkdere Osb Mevkii Merkez KIRKLARELİ   Tüm teslimat ve sevkiyatların genel merkezmize yapılmasını rica ederiz.

TELEFON: +90 288 502 30 96 | +90 288 502 30 97

İletişim formu ile interaktif ortamda soru, görüş ve önerilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilir ve ürünler hakkında bilgi almak için danışma hattı ile alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile hizmetinizdeyiz...

Bize Ulaşın

SATIŞ DEPARTMANI

+90 850 811 04 18


Plakalı Eşanjör Bölümü:

Eray Baydar

İletişim: +90 546 472 37 16 (+90 216 232 24 12 - 13716)
Mail: eray.baydar@ekinendustriyel.com

Bartu Babacan

İletişim: +90 549 813 90 98 (+90 216 232 24 12 - 15400)
Mail: bartu.babacan@ekinendustriyel.com

Emir Savaş

İletişim: +90 545 790 64 39 (+90 216 232 24 12 - 14521)
Mail: emir.savas@ekinendustriyel.com

Mert Demirel

İletişim: +90 549 818 56 58 (+90 216 232 24 12 - 11015)
Mail: mert.demirel@ekinendustriyel.com

Kuzey Er

İletişim: +90 549 835 89 53 (+90 216 232 24 12 - 11037)
Mail: kuzey.er@ekinendustriyel.com

Can Doğan

İletişim: +90 549 835 89 45 (+90 216 232 24 12 - 11030)
Mail: can.dogan@ekinendustriyel.com

Berkay Ekizoğlu

İletişim: +90 541 660 13 06 (+90 216 232 24 12 - 12008)
Mail: berkay.ekizoglu@ekinendustriyel.com

Gökhan Aydoğan

İletişim: +90 543 236 65 91 (+90 216 232 24 12 - 12013)
Mail: gokhan.aydogan@ekinendustriyel.com

Orçun Akçıl

İletişim: +90 541 311 10 26 (+90 216 232 24 12 - 12015)
Mail: orcun.akcil@ekinendustriyel.com

Alper Sarp

İletişim: +90 545 538 3281 (+90 216 232 24 12 - 14520)
Mail: alper.sarp@ekinendustriyel.com

Okan Bay

İletişim: +90 549 813 91 05 (+90 216 232 24 12 - 11000)
Mail: okan.bay@ekinendustriyel.com


Lehimli Eşanjör Bölümü:

Serkan Batmaca

İletişim: +90 545 790 64 62 (+90 216 232 24 12 - 11002)
Mail: serkan.batmaca@ekinendustriyel.com

Bilal Altaş

İletişim: +90 549 455 45 24 (+90 216 232 24 12 - 12021)
Mail: bilal.altas@ekinendustriyel.com

Oğuz Tuncer

İletişim: +90 549 835 89 47 (+90 216 232 24 12 - 11032)
Mail: oguz.tuncer@ekinendustriyel.com

Atakan Ulubay

İletişim: +90 549 813 91 08 (+90 216 232 24 12 - 12055)
Mail: atakan.ulubay@ekinendustriyel.com

Taner Aral

İletişim: +90 549 813 91 12 (+90 216 232 24 12 - 11001)
Mail: taner.aral@ekinendustriyel.com


Borulu Eşanjör Bölümü:

Hakan Yayla

İletişim: +90 533 920 83 98 (+90 216 232 24 12 - 12003)
Mail: hakan.yayla@ekinendustriyel.com

M. Sefa Kandemir

İletişim: +90 549 833 16 02 (+90 216 232 24 12 - 11021)
Mail: sefa.kandemir@ekinendustriyel.com

Ferhat Kuralay

İletişim: +90 549 818 56 55 (+90 216 232 24 12 - 11013)
Mail: ferhat.kuralay@ekinendustriyel.com


Akış Kontrol Bölümü:

Buğra Sert

İletişim: +90 541 389 26 79 (+90 216 232 24 12 - 12017)
Mail: bugra.sert@ekinendustriyel.com

Aziz Erdemir

İletişim: +90 549 833 15 97 (+90 216 232 24 12 - 11018)
Mail: aziz.erdemir@ekinendustriyel.com

Volkan Atçı

İletişim: +90 549 841 4958 (+90 216 232 24 12 - 11038)
Mail: volkan.atci@ekinendustriyel.com


Muhasebe Bölümü:

Handan Kılıçoğlu

İletişim: +90 549 813 91 09 (+90 216 232 24 12 - 1133)
Mail: handan.kilicoglu@ekinendustriyel.com

Ece Sarımeşe

İletişim: +90 549 455 45 25 (+90 216 232 24 12 - 11005)
Mail: ece.sarimese@ekinendustriyel.com

Tamer Namlı

İletişim: +90 549 494 54 03 (+90 216 232 24 12 - 15004)
Mail: tamer.namli@ekinendustriyel.com

Berna Kartal

İletişim: +90 549 813 91 14 (+90 216 232 24 12 - 1005)
Mail: berna.kartal@ekinendustriyel.com


Satın Alma Bölümü:

Çağatay Karatay

İletişim: +90 549 660 13 07 (+90 216 232 24 12 - 12009)
Mail: cagatay.karatay@ekinendustriyel.com

Umut Bahadır Yılmaz

İletişim: +90 549 813 91 03 (+90 216 232 24 12 - 12025)
Mail: bahadir.yilmaz@ekinendustriyel.com

Veysel Yıldız

İletişim: +90 541 311 10 36 (+90 216 232 24 12 - 12016)
Mail: veysel.yildiz@ekinendustriyel.com

Seher Kılkan

İletişim: +90 549 833 16 22 (+90 216 232 24 12 - 11025)
Mail: seher.kilkan@ekinendustriyel.com


Akışkan Transfer Ürünleri Bölümü:

Melih Akıncı

İletişim: +90 546 473 48 19 (+90 216 232 24 12 - 14819)
Mail: melih.akinci@ekinendustriyel.com

Mikail Taş

İletişim: +90 549 835 89 49 (+90 216 232 24 12 - 11034)
Mail: mikail.tas@ekinendustriyel.com

Ayhan Kapan

İletişim: +90 549 818 56 53 (+90 216 232 24 12 - 11004)
Mail: ayhan.kapan@ekinendustriyel.com

Ömer Yetkiner

İletişim: +90 549 813 91 04 (+90 216 232 24 12 - 12035)
Mail: omer.yetkiner@ekinendustriyel.com


Endüstriyel ve Gıda Sistemleri Bölümü:

Ozan Çelik

İletişim: +90 533 920 83 97 (+90 216 232 24 12 - 12002)
Mail: ozan.celik@ekinendustriyel.com

Enes Okcan

İletişim: +90 549 494 54 02 (+90 216 232 24 12 - 14519)
Mail: enes.okcan@ekinendustriyel.com


Basınçlı Kaplar Bölümü:

Emrah Gündoğdu

İletişim: +90 549 494 54 05 (+90 216 232 24 12 - 11006)
Mail: emrah.gundogdu@ekinendustriyel.com

Hamza Kale

İletişim: +90 533 920 61 05 (+90 216 232 24 12 - 12005)
Mail: hamza.kale@ekinendustriyel.com

Mücahit Yalçın

İletişim: +90 549 833 16 20 (+90 216 232 24 12 - 11023)
Mail: mucahit.yalcin@ekinendustriyel.com

Kartal Gültekin

İletişim: +90 549 833 16 21 (+90 216 232 24 12 - 11024)
Mail: kartal.gultekin@ekinendustriyel.com

Rahman KARAASLAN

İletişim: +90 533 920 61 05 (+90 216 232 24 12 - 12005)
Mail: rahman.karaarslan@ekinendustriyel.com


E -Ticaret ve İş Geliştirme Bölümü:

Bedirhan Okcan

İletişim: +90 549 833 15 95 (+90 216 232 24 12 - 185)
Mail: bedirhan.okcan@ekinendustriyel.com

Abdullah Can Tutar

İletişim: +90 549 818 56 54 (+90 216 232 24 12)
Mail: abdullah.tutar@ekinendustriyel.com


Kurumsal Görsel İletişim Bölümü:

Yasemin Takmaz

İletişim: (+90 216 232 24 12 - 22012)
Mail: yasemin.takmaz@ekinendustriyel.com


Kalite Kontrol Bölümü:

Gökhan İncirli

İletişim: +90 549 813 91 15 (+90 216 232 24 12 - 12027)
Mail: gokhan.incirli@ekinendustriyel.com

Mustafa Demir

İletişim: +90 549 833 15 96 (+90 216 232 24 12)
Mail: mustafa.demir@ekinendustriyel.com

Ömer Çapar

İletişim: +90 549 818 56 57 (+90 216 232 24 12)
Mail: omer.capar@ekinendustriyel.com


Satış Lideri:

Demir Çetin

İletişim: (+90 216 232 24 12 - 12006)
Mail: demir.cetin@ekinendustriyel.com


Genel Koordinatör:

BÖLGE MÜDÜRLERİMİZ

Bursa Bölgesi:

Emrah Yeşilyurt

--------- Canlı Destek için tıklayınız
İletişim: +90 549 660 13 08
Mail: emrah.yesilyurt@ekinendustriyel.com

Memnuniyetiniz Önceliğimiz