Sorunların çözümü burada!


Ürün değil, çözüm sağlamaya yönelik anlayışımız sayesinde satış sonrası hizmetlere de en az ürün kalitesi kadar önem veriyoruz. 

Ürünlerimizin kalitesi kadar, çözüm odaklı yaklaşımımızla satış sonrası hizmetlere de büyük bir önem atfetmekteyiz. Geniş ve yetkin mobil servis ağımız aracılığıyla müşterilerimize en üst düzeyde ve hızlı servis deneyimi sunuyoruz.

MIT markalı ürünleriniz için eşanjör servis, bakım ve tamir işlemleri, sektördeki en yüksek standartlarda sürdürülebilir kaliteyi sağlamak amacıyla, ülke çapında deneyimli servis personeli ve teknisyenlerimizle gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimize sunulan garanti süreleri ve şartlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alanında uzmanlaşmış teknikerlerimiz tarafından merkezden sürekli olarak eğitim ve destek almakta olan saha servis ekibimiz, gelişmiş yazılımlarımız sayesinde günün her saati izlenmekte ve yönlendirilmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan randevu bazlı çalışma sistemimizle, eşanjör servis hizmetlerimizden yararlanmak için 444 35 46 numaralı Ekin Endüstriyel Çözüm Merkezimize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Çevre dostu uygulamalarımız ve teknolojik yeniliklerimizle de fark yaratıyoruz, acil durum hizmetlerimizle ise her zaman yanınızdayız.

Garanti Şartlarımız :

Tüm ürünlerimiz, kalitemize olan güvenimizin bir göstergesi olarak 2 yıl süreyle garantilidir. Bu garanti kapsamında, satın aldığınız ürünlerimizde malzeme veya işçilik kaynaklı herhangi bir sorun olması durumunda ücretsiz tamir hizmeti, değişim veya iade imkanı sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni bizim için en önemli önceliktir, bu yüzden MIT markalı her ürün, sektördeki en yüksek standartlarda üretilmektedir ve satış sonrası destek hizmetlerimizle tam destek sağlamaktayız. Garanti süresi boyunca, herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 444 35 46 numaralı Ekin Endüstriyel Çözüm Merkezimizi arayarak hızlı ve etkin çözümler alabilirsiniz.

Acil Durum Hizmetleri:

Zor zamanlarınızda yanınızdayız! MIT markalı ürünlerinizle ilgili acil servis ihtiyaçlarınızda, hızlı ve etkin müdahale garantisi veriyoruz. Acil durumlar için özel olarak hazırlanmış mobil servis ekiplerimiz, sorununuzu hızla çözerek operasyonlarınızın kesintisiz devam etmesini sağlar. 7/24 ulaşılabilir olan Ekin Endüstriyel Çözüm Merkezimizi 444 35 46 numaralı telefondan arayarak acil servis talebinde bulunabilirsiniz. Deneyimli teknik ekibimiz, gerektiğinde yerinde müdahale ile en kısa sürede sizlere destek olmak için hazırdır. Unutmayın, acil durumlarda bile güvenilir ve hızlı çözümler için her zaman Ekin Endüstriyel yanınızda

Servis Talep Formu

Servis talep formunu eksiksiz doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.