Eşanjör

Mobil Menu

EŞANJÖR SERVİS

EŞANJÖR SERVİS

Ekin Endüstriyel olarak ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

EޞANJÖR SERVİS

Eşajör Servis , Eşanjör Bakımı ve Eşanjör Tamiri konusunda Diğer bir deyişle MİT markalı ürün sahiplerine servis hizmeti verilmesi amacıyla hiç bir kurumu yetkilendirmemiştir. EKİN ENDÜSTRİYEL servis hizmeti tüm yurtta özel eğitimli EKİN ENDÜSTRİYEL personeli, teknikerler tarafından verilmektedir.

EKİN ENDÜSTRİYEL servis hizmeti merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli, konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek 7/24 saat verilmektedir.

Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması durumunda eşanjör servis hizmeti verilir. 

eşanjör servis hizmeti almak için 444 3 546 numaralı EKİN ENDÜSTRİYEL Çözüm Merkezine ulaşabilirsiniz.

Eşanjör Servis ve Bakım Eğitimi

EKİN ENDÜSTRİYEL eşanjör servis teknikerlerini nasıl bir eğitim sürecinden geçiriyor ?
EKİN ENDÜSTRİYEL servis teknikerleri; işe alım sürecinde aranan niteliklere uygun olan adaylar yazılı ve sözlü sınavlara davet edilip bu sınavları başarı ile geçen adaylar 3 ay süresince uzman eğitmenler tarafından teorik ve pratik teknik eğitimlere tabi tutulurlar. Eğitim döneminde ve sonunda yapılan sınavları başarı ile tamamlayan adaylar servis teknikeri olarak göreve başlar.
EKİN ENDÜSTRİYEL eşanjör servis teknikerleri 6 ayda bir psikolojik ve teknik eğitimler alarak, yıl genelinde bilgilerin taze kalması sağlanır. Yapılan denetimlerde görülen eksiklikler bu eğitimler ile giderilmeye çalışılır.

Eşanjör Tamiri Ek Garanti ve Bakım Anlaşması Hizmeti

EKİN ENDÜSTRİYEL müşteri memnuniyeti için eşanjör bakımı hizmetlerini daha kaliteli bir şekilde sizlere sunuyor. Ürünlerinize ek garantiler yaptırarak korumak ve daha uzun süreli verim almak sizlerin elinde.
Yapılan ek garanti süresince talep edilen her arıza servisi için yedek parça, işçilik ve yol ücreti kullanıcıdan ayrıca talep edilmez. Ayrıca ürünlerinizin yapılan ek garanti süresine göre yılda bir kez olmak üzere ücretsiz genel bir kontrol ve eşanjör temizliği yapılır.
Ek Garantiler ile ilgili daha fazla bilgi almak veya EKİN ENDÜSTRİYEL ayrıcalığını yaşamak için 444 3 546 numaradan Çözüm Merkezimizi arayabilir ya da sizlere hizmet veren servis teknikerlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Eşanjör servisi ve bakımı nasıl yapılmaktadır? Eşanjör Tamiri ve temizliği sırasında nelere dikkat edilmelidir?

Eşanjör Servis Konusunda Neden Ek Garanti Anlaşması Yaptırmalı?


Fabrikanızda, şirketinizde ve projelerinizde MİT markalı ürünlerimiz bulunmaktadır. Garanti süresi bittikten sonra ürünlerimizin bakıma ve servise ihtiyaç duyulması halinde telefonla randevu alıp ek garanti kapsamına aldırabilirsiniz.

FACEBOOK'TAN TAKİP ET!

Resmi Facebook hayran sayfamızı beğenin ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NEDEN PLAKALI EŞANJÖR?

  • Çok yüksek verimlerle ısı transferi yapmaktadır.
  • Kompakt yapıları sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
  • Tamamen demonte hale getirilip temizlenebilir.
  • Geniş plaka ve conta çeşitliliğine sahiptir.
  • Tamamen Türkiye'de üretilmektedir.
  • Geniş servis ve bayilik ağına sahiptir.
  • Ana üretici tarafından pazara sunulmaktadır.
  • Sizin için her zaman en ekonomik çözümdür.
  • 2 yıl boyunca Ekin Endüstriyel garantisi altındadır.

EŞANJÖR SERVİS