Eşanjör

Mobil Menu

NOVA ROTORS HİJYEN SERİSİ


Nova Rotors Hijyen Serisi

Son teknoloji ürünü olan Nova Rotors hijyen serisi; gıda, ilaç, kimya ve kozmetik endüstrileri için mükemmeldir. EHEDG ve 3A standartlarına uygunluğu tescilli olan bu pompalar tamamen hijyenik tasarımları ile maksimum dezenfeksiyon sağlar. Bu pompalar, "Yerinde Temizlik" ve "Yerinde Sterilizasyon"" prosedürleri için en yüksek dereceye sahiptir. Pompaların geometrisi, tamamen boşaltma ve ölü bölgelerden kaçınmak için özel olarak tasarlanmıştır. Her bir bileşen, son işlem detaylarına optimum özen gösterilerek üretilir ve sterilize edilir.

Talep edilmesi halinde ürünle temas eden parçaların yanı sıra blok konstrüksiyon ve taban da paslanmaz çelikten imal edilebilir. (Standart AISI 304'te)

Mevcut donanımlar arasında DIN 11851, DIN 11864, ISO 2852 kelepçesi, ASME-3A kelepçesi, DIN 32676, RJT, SMS 1145 ve şarap endüstrisi için Garolla ve Macon bağlantı parçaları bulunur.

Tüm pompa çeşitleri, blok konstrüksiyon (DXO SERİSİ ve DXC SERİSİ) veya rulman ünitesi ve serbest çıplak mil (JXO SERİSİ, JXC SERİSİ) ile üretilebilir.

DXO SERİSİ

DXO serisi açık eklemli bir hijyenik pompadır. Gövdesi ve döner parçalarının tasarımı, durgunluk noktalarından ve ölü bölgelerden tamamen arınmıştır. Böylece sıhhi uygulamaların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar. Pim tipi bağlantı uzun bir ömür sağlamak için uygun şekilde boyutlandırılmıştır. Pimin yağlanması akışkanın kendisi ile sağlandığından aşındırıcı olmayan akışkanlar için uygundur. Yağlayıcıları pompalarken performans önemli ölçüde artar.

DXC SERİSİ

DXC serisi, kapalı iğneli (DN serisine standart) bir hijyenik pompadır ve aşındırıcı sıhhi uygulamalar için idealdir. Diğer tüm açılardan DXO serisinin tüm sıhhi özelliklerine sahiptir. Pimin yağlanması pompalanan üründen bağımsızdır, dolayısıyla aşındırıcı akışkanlar için de uygundur.

Hemen Ara Teklif İste Kataloğu İndir Kataloğu Görüntüle

FACEBOOK'TAN TAKİP ET!

Resmi Facebook hayran sayfamızı beğenin ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NEDEN PLAKALI EŞANJÖR?

  • Çok yüksek verimlerle ısı transferi yapmaktadır.
  • Kompakt yapıları sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
  • Tamamen demonte hale getirilip temizlenebilir.
  • Geniş plaka ve conta çeşitliliğine sahiptir.
  • Tamamen Türkiye'de üretilmektedir.
  • Geniş servis ve bayilik ağına sahiptir.
  • Ana üretici tarafından pazara sunulmaktadır.
  • Sizin için her zaman en ekonomik çözümdür.
  • 2 yıl boyunca Ekin Endüstriyel garantisi altındadır.

Memnuniyetiniz Önceliğimiz